מגיעים לברלין? ברוכים הבאים! התיירות הנכנסת לעיר צמחה פי שלושה בעשרים השנים האחרונות וכמו הבריטים, הרוסים, היפנים ועוד כמה וכמה לאומים גם הישראלים גילו את העיר. כאן בברלין נהנים התיירים הישראלים משפע שלחברות שמציעות סיורים בעברית בעיר, אם זה סיור בעקבות האתרים המרכזיים בעיר, סיור קולינרי, תרבותי, יהודי, אלטרנטיבי, אמנותי ועוד.

אנחנו בברלין היום מקבלים מדי יום בקשות להמלצה על סיורים בברלין. הבקשות מועברות לחברות השונות ואלה מחזירות לנו הצעות ספציפיות לסיור על פי דרישות הפונים אלינו (מספר משתתפים, נושא, אופי הסיור המבוקש וכו')

אם אתם כבר יודעים באיזה תאריך תגיעו לעיר ולמשך כמה ימים, נוכל להעביר גם לכם מספר הצעות של חברות סיורים בעברית שפועלות בעיר. תצטרכו רק לבחור את ההצעה הטובה ביותר. באפשרותכם גם לבחור בין סיורים פרטיים (למשפחות או קבוצות חברים) לבין סיורים קבוצתיים. למרות שהסוג הראשון של הסיורים עולה יותר, יש מי שמרגיש נוח יותר לגלות עיר חדשה בחברת אנשים שהוא כבר מכיר.

רוצים לנסות? השירות כמובן אינו עולה לכם. המענה מהיר ותוכלו לצפות לתשובה כבר בתוך מספר שעות (אם יש לכם מזל, בתוך כמה דקות).

שימו לב, כדי שהטופס יישלח ויגיע אלינו יש למלא את המשבצת בתחתית הטופס – 'מאשר העברת פרטים רלוונטיים לחברות הסיורים שאתם משתפים איתם פעולה'.

טיול נעים ובחירה קלה…

בברלין היום מתחברים לקהילה. יש לכם ידיעה חדשותית, טור דיעה, כתבה או כל טקסט אחר שאתם חושבים שיכול להתאים למגזין שלנו? פתחו מסמך Google Docs, כתבו את הטקסט שלכם, צרפו תמונות בדיוק במקום שנראה לכם מתאים ושתפו עם info@berlinhayom.com. אנחנו כבר ניקח את זה משם. המשך קריאה נעימה

אין תגובות

השאירו תגובה